info@ts-lipnik.cz
Telefon: +420 581 773 756
Po až Pá 6.00 – 11.15 12.00 – 14.30
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na městském koupališti probíhá rekonstrukce úpravny vody

V první polovině března byla zahájena rekonstrukce úpravny vody pro plavecký a cvičný bazén městského koupaliště v Lipníku nad Bečvou.
Stávající zařízení úpravny vody je již delší dobu za hranicí své životnosti a v posledních letech musely být vynakládány značné finanční prostředky na udržení funkčního stavu.
Provoz koupaliště funguje ve městě již 30 let.
Projekt řeší náhradu stávající technologie za novou, o požadovaném výkonu a za dodržení nejpřísnějších hygienických norem.
Jako nová záležitost a modernizace systému technologie je vřazení automatické měřicí a dávkovací stanice pro dávkování plynného chloru a korekce pH.
Plnící voda pro bazény musí totiž vykazovat vlastnosti pitné vody. Proto bude systém doplněn i o pravidelný monitoring kvality vody, který se doposud prováděl samostatnými odběry.
Na základě provedeného výběrového řízení realizaci provádí firma Bazenservis Týniště nad Orlicí v celkových nákladech cca 1.9 milionu Kč bez DPH.
Ing. Dušan Pořízka, ředitel TS Lipník nad Bečvou, p.o.OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Velikost písma
Kontrast